Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Samsonów-Ciągłe - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Widokowa

Cedzyna(Samsonów-Ciągłe + 17 km)

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Są domy, które się ogląda. i są takie, w których od razu widzisz swoje miejsce na ziemi. Ten jest z tej drugiej kategorii. To Dom, który daje coś więcej niż metry. Daje styl życia:).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza(Samsonów-Ciągłe + 24 km)

1 150 000 zł232,90 m² 4 937,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Targowa

Kochanowskiego,Kielce(Samsonów-Ciągłe + 16 km)

3 700 000 zł700 m² 7 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż: kamienica 700 m2 w centrum Kielc wyjątkowa okazja inwestycyjna Na sprzedaż oferujemy kamienicę o powierzchni 700 m2, położoną przy ul. Targowej, w samym sercu Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Prosta

Skarżysko-Kamienna(Samsonów-Ciągłe + 21 km)

830 000 zł240 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, 5-pokojowego domu o powierzchni ok 240m2 w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Słowik,Kielce(Samsonów-Ciągłe + 16 km)

429 000 zł126 m² 3 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom z potencjałem Kielce, os. Słowik działka 641 m spokojna okolica, decyzja na rozbudowę! Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem w zielonej okolicy, a przy tym szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bilcza

Bilcza(Samsonów-Ciągłe + 24 km)

789 000 zł118 m² 6 686,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Bilczy, zaledwie 2 km od granicy Kielc. Nieruchomość o powierzchni 118 m usytuowana na działce 235 m (7,5 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wilków

Wilków(Samsonów-Ciągłe + 19 km)

729 000 zł146 m² 4 993,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej około 146 m2, zlokalizowany w miejscowości Wilków, gmina Bodzentyn, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz obszaru Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Centrum,Kielce(Samsonów-Ciągłe + 16 km)

1 600 000 zł97,52 m² 16 406,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż ekskluzywna, butikowa nieruchomość mieszkalna, zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych części Kielc przy ul. Prostej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa(Samsonów-Ciągłe + 15 km)

999 000 zł256 m² 3 902,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Witaj w swoim nowym domu! Edyta Sidło nieruchomości oferuje: piękny, funkcjonalny, jednorodzinny dom na sprzedaż! Dom dla osób, które cenią przestrzeń, bezpieczeństwo i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tumlin-Wykień

Tumlin-Wykień(Samsonów-Ciągłe + 6 km)

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom przy lesie - Tumlin-Wykień, gmina Miedziana Góra Dom z 2017 roku - wyjątkowa lokalizacja, pełna prywatność i kontakt z naturą Na sprzedaż komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Samsonów-Ciągłe

Samsonów-Ciągłe,świętokrzyskie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6